Csinos rendőrnőt cikizett az újságíró, a kommentelők megvédték az egyenruhást

Rendőrség

Pörgős nap címmel tett közzé a rendőrség egy rajtaütésről készült felvételt, amely kapcsán a 444.hu szerzője elsősorban a rendőrcsapat egyetlen női tagja ihlette meg.

Ne maradj le a debreceni és országos hírekről! Kövesd a Debreceni Napot a Facebookon >>
A legfrissebb hírekért kövess minket a Google News-on is

Röviden a bűnügyről: a gyanú szerint három alak valami elszámolási vitába keveredett egy negyedik alakkal, akit állítólag megvertek, fogva tartottak, és több milliós kocsija átruházására kényszerítettek.

De a lényeg a videóban látható, erről így ír a lap:

“A csapat egyetlen nő tagja láthatóan divatérzékeny, és a Kardashian-vonalat követi: a testhez simuló nadrág és a kamugucci dzseki egész furcsán, mégis erőteljesen rezonál a pisztolytáskával és a határozott fellépéssel”

– fogalmaz a szerző, Boros Juli.

A cikk Facebook-megosztásánál számos kommentelő értetlenségét fejezi a furcsa fogalmazásmóddal kapcsolatban, megszólalt Osváth Zsolt, az ország egyik legismertebb youtubere is:

A degradáló stílus sem semmi, na de kamuguccsi kabátot emlegetni (egyebkent nem gucci utanzat) a civilruhás nyomozónőn kifejezetten kínos. Megis miből venne eredetit? A havi 200 nettoból? Miert erzem azt, hogy szintén nő írta a cikket? Es bármilyen meglepő a masszázsfotelnek tűnő valami az automűhelyben nem más, mint egy autóülés. A gordiuszi átvágva. Szívesen

– írja ZSHOW time Zsolti, és a kommentelők döntő többsége osztja az influenszer véleményét.