Papp László a Városházán fotózkodott az Ifjúsági Bajnokok Ligája-győztes kézis lányokkal
Történelmi sikert ért el a DVSC Kézilabda Akadémia, amely megnyerte az Ifjúsági Bajnokok Ligáját. A bravúros eredményhez Debrecen polgármestere, Papp László személyesen gratulált, természetesen fényképek is készültek.