Nem bírt a Loki a kiesőjelölt Csákvárral

Sport

Az éllovas Debreceni VSC 1-1-es döntetlen játszott a 19., kieső helyen álló Csákvár vendégeként a labdarúgó NB II 17. fordulójában, vasárnap.

A meglepően agilis hazaiak Daru góljával szereztek vezetést a 10. percben, majd a 64. percben növelhették volna előnyüket, de Gróf hárította Daru büntetőjét. A Loki becsületét Szécsi mentette meg egy fejesgóllal a 66. percben.

Merkantil Bank Liga, 17. forduló.

Csákvár-DVSC 1-1 (1-0).

Csákvár, zárt kapuk mögött. Vezette: Csonka.

Csákvár: Markek – Nádori, Kocsis (Ganbold, 86.), Sejben, Mészáros, Major (Vörös, 80.), Albert, Posztobányi, Madarász, László (Baracskai, 85.), Daru. Vezetőedző: Visinka Ede.

DVSC: Gróf – Bényei B. (Szatmári, 46.)., Pávkovics, Kinyik, Korhut (Ferenczi, 46.). – Dzsudzsák (Kenderesi, 85.), Bódi, Varga J. (Haris, 72.), Pintér – Bárány (Bévárdi, 59.), Szécsi. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gól: Daru (10.), illetve Szécsi (66.).

Sárga lap: Major (37.), Albert (45.), Daru (48.), illetve Bévárdi (67.), Haris (77.).

A mérkőzés itt visszanézhető:

A DEAC továbbra is menetel a kiesés felé, ezúttal a Haladástól kapott ki hazai pályán Sándor Tamás csapata.

Nyíregyházán nyert 2-0-ra a Szeged, a négy mérkőzése gól- és pontnélküli Kazincbarcika pedig döntetlen játszott a Szolnokkal.

Merkantil Bank Liga NB II, 17. forduló:
Aqvital FC Csákvár-Debreceni VSC 1-1 (1-0) Kolorcity Kazincbarcika SC-Szolnoki MÁV FC 1-1 (1-1) Nyíregyháza Spartacus FC – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-2 (0-0)
korábban: Soroksár SC-FC Ajka 2-2 (2-1) Szentlőrinc-Budaörs 1-0 (0-0) Békéscsaba 1912 Előre-BFC Siófok 0-1 (0-0) Dorogi FC-Vasas FC 0-2 (0-2) DEAC-Szombathelyi Haladás 0-1 (0-1) Pécsi MFC-Kaposvári Rákóczi FC 3-0 – megállapított eredmény később: