Vitelki DVSC

Pakson feledtetné a Loki a múlt szombati vereséget

Szombaton 17 órától a Paks otthonában vendégszerepel az OTP Bank Liga 22. fordulójában.

A dvsc.hu cikke szerint a két csapat a 32. egymás elleni bajnokiját játssza. A cívisvárosiak eddig 16-szor győzték le az atomvárosiakat, 11-szer döntetlent játszottak, és 4 alkalommal kaptak ki tőlük. A két csapat rendre gólzgazdag mérkőzést vív egymással, a gólkülönbség 53-31 a javunkra. A felek az OTP Bank Liga 11. fordulójában, november elején csaptak össze az idei kiírásban. A szakadó esőben rendezett meccs 28. percében Szécsi Márk góljával megszereztük a vezetést, majd négy perccel később Kusnyír Erik megduplázta előnyünket. Védekező középpályásunknak egyébként az volt élete első NB I-es gólja. A 60. percben már hárommal mentünk, mikor Kundrák Norbert is betalált, neki szintén az volt első élvonalbeli találata. A 81. percben Böde szépített, így 3-1-re legyőztük a tolnaiakat.

Ami a DVSC-t illeti, az elmúlt hétvégén játékban teljes mértékben partnere volt a Mezőkövesdnek, de sajnos kikapott 3-1-re, elveszítve ezzel a tavaszi veretlenséget. Addig azonban remekül ment a Lokinak, az Újpestet és a Diósgyőrt is legyőzte, míg a Puskás Akadémia és a MOL Fehérvár FC ellen egy pontot szerzett.

Az összecsapást a televízió nem közvetíti, de az m4sport.hu oldalon élőben látható lesz.