DVSC-TVP–EUBILITY GROUP BÉKÉSCSABAI ENKSE 36–24

Kiütéses győzelmet aratott a Loki kézilabdacsapata a Békéscsaba ellen

A DVSC női kézilabdacsapata 12 góllal bizonyult jobbnak viharsarki ellenfelénél.

DVSC-TVP–EUBILITY GROUP BÉKÉSCSABAI ENKSE 36–24 (13–12)

Debrecen, 1700 néző. V: Oláh V., Bonifert

DVSC: Horváth-Pásztor – VARSÁNYI 3, B. Klikovac 2, KARNIK SZ. 4, GARBUZ 7 (4), KUDOR 6 (2), Kelemen 1. Csere: VÍG (kapus), Siska 3 (2), Deszpotovics 1. SZILÁGYI Á. 5, Sirián, Slakta 2, Marincsák 1, Tóvizi, Karacs 1. Edző: Varga József.

BÉKÉSCSABA: Terenyi – Kovács Anett 1, WALFISCH 7, Szögi 3, SZABÓ V. 4, GLUSICA 5, Gávai. Csere: Futaki (kapus), Tóth S., Mézes, Nikolajenko 2, Bottó 1, Zöldi-Tóth K. 1. Edző: Szabó Károly

Az eredmény alakulása. 6. p.: 3–0. 20. p.: 7–7. 25. p.: 10–11. 31. p.: 13–13. 35. p.: 18–13. 50. p.: 28–18. 54. p.: 32–19.

Kiállítások: 14, ill 16 perc:

Hétméteresek: 8/8, ill. 3/0

MESTERMÉRLEG

Varga József: A folytatás szempontjából reményt keltő második félidőt sikerült produkálnunk.

Szabó Károly: Az első félidőben azt játszotta a csapat, amit megbeszéltünk, szünet után viszont szétesett.