Szalagkorlátnak ütközött egy autó a 35-ösön, Polgárnál

Rendőrség

Szalagkorlátnak ütközött egy gépkocsi a 35-ös főút 26-os kilométerszelvényénél, Polgár térségében.

A vezető a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt saját erejéből ki tudott szállni a járműből, amelyet az egység áramtalanított. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, a forgalom egy sávon, irányítás mellett halad az érintett útszakaszon – írta a katasztrófavédelem.