sziréna, baleset, rendőrség

Melléképület égett Debrecenben

Rendőrség

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy megközelítőleg negyven négyzetméteres melléképület Debrecenben, a Lilaakác közben.

A debreceni és a nyíradonyi hivatásos tűzoltók két vízsugárral megakadályozták a tűz továbbterjedését, majd eloltották a lángokat. A rajok jelenleg utómunkálatokat végeznek.