Dízelvonat motortere kapott lángra

Rendőrség

Vámospércsen, a vasútállomáson egy dízelvonat motortere kapott lángra pénteken. A kiérkező tűzoltók előtt az ott dolgozók porral oltó készülékkel a tüzet eloltották. A nyíradonyi és debreceni hivatásos egységek a vonatot átvizsgálták.