Fekvenyomás: ötödik helyen végeztek a hajdú-bihari rendőrök

Rendőrség

Budapesten, az Országos Rendőr-főkapitányság Kiképző Központjában rendezték meg 2016. november 18-án a IV. Tornyos Kupa BM fekvenyomó magyar bajnokságot. A megmérettetésen a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság 5 fős csapattal indult, aminek a kapitánya Lukács Krisztián r. főtörzszászlós volt. A hajdú-bihari rendőrök az alábbi eredményeket érték el a versenyen:

• Békési Viktor r. őrmester, a Hajdúböszörményi Rendőrkapitányság beosztottja 66 kilogrammos súlycsoportban, junior kategóriában 125 kg-os nyomással második helyezést ért el,
  • Kecskés Dávid r. őrmester, a Balmazújváros Rendőrkapitányság beosztottja – 120 kilogrammos súlycsoportban – junior kategóriában 180 kilogrammos nyomással második helyen végzett,
  • Kárai Zsuzsa r. törzszászlós, a Hajdúszoboszló Rendőrkapitányság beosztottja – +73 kilogrammos súlycsoportban – felnőtt kategóriában, 70 kilogrammos nyomással második lett,
  • Karacs Gábor r. törzszászlós, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság beosztottja – 93 kilogrammos súlycsoportban – felnőtt kategóriában, 170 kilogrammos nyomással ötödik helyen végzett.

Első helyezést ért el Lukács Krisztián r. főtörzszászlós, a Hajdúszoboszló Rendőrkapitányság beosztottja, aki a 120 kilogrammos súlycsoportban, MASTERS kategóriában 180 kilogrammot nyomott ki. A főtörzszászlós kategóriájában megnyerte az abszolút címet is.

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság csapata az összesített versenyben ötödik helyezést ért el.