Szén-monoxidot jelzett az érzékelő egy debreceni házban

Helyi hírek

Kedd délután Debrecenben, az Ökörszem utcában egy családi házban jelzett a szén-monoxid érzékelő. A tűzoltók méréseket végeztek, melyek kimutatták a mérgező gáz jelenlétét. A házban élő két ember nem sérült meg.