Cserépkályha okozott tüzet Nagyhegyesen

Helyi hírek

Őrizetlenül hagyott cserépkályhából kihulló parázs miatt beriasztott egy tűzjelző Nagyhegyesen.

A balmazújvárosi önkéntes és a hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltók eltávolították a fa padlózatra hullott parazsat és átszellőztették az épületet.