Curtis és Orbán Viktor

Curtis: a napi politikában nem vettem részt, nem gyártottam politikai tartalmakat

Bulvár

Öt nappal a választások után Curtis arra panaszkodik, hogy az indulatok továbbra sem csillapodnak.

A magát eddig fideszesnek valló rapper Facebook-bejegyzésében elismerte, hogy csalódott: „Hogy csalódott vagyok-e? Természetesen!” – fogalmazott. Hozzátette, politikai nézeteit korábban, még az RTL alkalmazottjaként is vállalta, és most is következetesnek tartja magát.

Bejegyzésében arról is írt, hogy érzékeli a felé irányuló erős indulatokat. „Megértem, és bánt is, nem tagadom!” – írta, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy saját döntése volt, hogy ezt az utat választja, így a felelősséget is vállalja érte.

Videó: Curtis megütött egy nézőt egy öregfiúk-mérkőzésen

Úgy fogalmazott, hogy az, jó vagy rossz döntés volt-e, szubjektív megítélés kérdése. A választás eredményétől függetlenül abban bízik, hogy a társadalmi megosztottság csökkenni fog: „azért szorítok, hogy a megosztottság véget érjen, és újra egy erős nemzetként tekinthessünk magunkra.”

Curtis kitért arra is, hogy a napi politikában nem vett részt, és nem gyártott politikai tartalmakat, így szerinte nem is volt mit törölnie.

A jövőre vonatkozóan azt írta, most ismét a zenére helyezi a hangsúlyt: a koncertezés kerül fókuszba, amit zenekarával már nagyon várnak. Bízik benne, hogy a feszültségek enyhülnek, és hamarosan újra találkozhat a közönséggel a fesztiválokon.