Szentkirályi Alexandra

Szentkirályi Alexandra: ha a Tisza Párton múlna, a “migránsok” bejönnének Magyarországra

Ország

Ha a Tisza Párton múlna, a(z undorító fideszes szóalkotással) “migránsok” bejönnének Magyarországra is, vége lenne a biztonságnak, nem közlekedhetnénk szabadon, anélkül, hogy azon kellene aggódnunk, megtámadnak-e – közölte a Fidesz-KDNP fővárosi frakcióvezetője csütörtökön a Facebook-oldalán.

Szentkirályi Alexandra azt írta, hogy a Tisza Párt képviselője, Barna Judit szerint nem léteznek “migránsok”.

“Ezt mondaná annak a 18 éves olasz menyasszonynak is, akit a héten megerőszakolt három marokkói migráns Rómában, vagy a vőlegényének, akit kényszerítettek, hogy végignézze, vagy az óriási betonkockáknak, melyek a német karácsonyi vásárokat őrzik?”

– tette fel a kérdést a politikus.

Kiemelte, a Tisza Párt előterjesztése a nők biztonságos közlekedéséről szólt, ez pedig ott kezdődik, hogy “migráns”mentes ország maradunk, ha Brüsszel “fejre áll”, akkor is.

“Amíg mi kormányzunk, ez így is lesz” – mondta, hangsúlyozva: “de ha a a Tisza Párton múlna, ezek a “migránsok” bejönnének Magyarországra is, vége lenne a biztonságnak, nem közlekedhetnénk szabadon, anélkül, hogy azon kellene aggódnunk, megtámadnak-e”.

“Brüsszelben ugyanis arra voksoltak, hogy minél gyorsabban lépjen hatályba az illegális migrációt ösztönző uniós migrációs paktum”
– fogalmazott Szentkirályi Alexandra, és hozzátette, ott támogatták azt a javaslatot is, hogy az EU tízmilliárd forinttal nagyobb összeget fordítson az unióba érkezett “migránsok” közvetlen ellátására.

“Ezt kínálják ők. Mi, biztonságosan közlekedni vágyó nők és lányaikat féltő anyák ebből nem kérünk” – írta.

Ferdítés Fidesz-módra

De hogy történt valójában? Barna Judit a fővárosi közgyűlésen “nem létező migránsokkal” való riogatásról beszélt, arra utalva, hogy a kutya nem akar bevándorolni ebbe a posványba:

 

Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >>

A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is!