Látogatási tilalom a debreceni klinikán

Látogatási tilalom van a debreceni Klinikai Központban

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kenézy Gyula Campus Orvosi Rehabilitáció és Fizikális Medicina Klinika „A”, „B” és „C” részlegein augusztus 3-án, szombat reggel 8 órától teljeskörű látogatási tilalom lépett életbe a felső légúti megbetegedések halmozott megjelenése miatt.