Civilek a Fiatalokért Egyesület

Vállalatok és civil szervezetek sorakoztak fel a debreceni városvezetés mögött

Felelősségtudatos vállalatok és civil közösségek együttműködésének kialakítása címmel rendezett tanácskozást cégek és civil szervezetek képviselőinek részvételével Debrecenben a Civilek a Fiatalokért Egyesület, illetve a Hajdú-Bihar Vármegyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ 2025. január 29-én.

Navracsics lepacsizott a “főispánnal”: a debreceni beruházások nem károsíthatják a környezetet

A Debrecenbe betelepülő cégek, ipari beruházások semmilyen formában nem károsíthatják a környezetet, a városban és környékén mindenki biztonságban van – mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden, miután megtekintette a hajdú-bihari kormányhivatal laboratóriumi osztályának új műszerparkját.