Vicces üzenettel jelentkezett közösségi oldalán Kósa Lajos, ismét teljesen hülyének nézve a debreceni választókat,
Bejegyzésében arról írt, hogy a (mindössze két éve létező) Tisza Párt “soha semmit nem tett Debrecenért”, és úgy fogalmazott: a helyi jelöltek mögött “Brüsszel és Kijev diktál”. Hozzátette, emiatt nem érdemelnek bizalmat a vasárnapi szavazáson.
A politikus ezzel szemben a Fidesz “eredményeit” emelte ki, hangsúlyozva, hogy a párt 1998 óta a debreceniekkel együttműködve ért el “európai léptékű sikereket”.
Posztját azzal zárta: a Fidesz a biztos választás.
Kérdés, hogy a két éve létező, se kormányzati, se önkormányzati pozícióban nem lévő Tisza Párt ugyan mit tehetett volna eddig a városért. Hozhattak volna néhány akkugyárat még? Na és 1998 előtt mit tett vajon a Fidesz Debrecenért, hogy megválasztották őket?
Kósa Lajos videós posztjára eddig dupla annyi röhögős emoji érkezett, mint támogató lájk: