Kormányközeli kézbe került a Hajdú-Bihari Napló

Az Észak-Magyarország, a Kelet-Magyarország és a Hajdú-Bihari Napló nyomtatott, illetve online kiadása is Heinrich Pecina osztrák üzletember kezébe került – értesült a Hír TV. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: Kormányközeli kézbe került a Hajdú-Bihari Napló