Mészáros Lőrinc és Várkonyi Andrea

Bora-Bora felé vehette az irányt Mészáros Lőrinc és Várkonyi Andrea

Bulvár

Hadházy Ákos résen van. Közösségi oldalán hívta fel a figyelmünket arra, hogy amíg mi húzzuk az igát, az ország Lölője és kis felesége tovább folytatták luxusutazásukat.

“Ajaj, eltűnt Lölő a Csendes-óceán felett… Tegnap helyi idő szerint 9 órakor felszállt a gépe Honolulun és elindult délnek, de az erre szakosodott oldalakon kb. egy órával később már nem volt látható jeladás” – írja bejegyzésében a politikus, aki az aggódókat rögtön megnyugtatta, előfordul az ilyesmi a privát jeteknél, távol a szárazföldtől, nem kell annyira félteni Mészárosékat.

Úgy véli, Mészáros Lőrinc és Várkonyi Andrea kikapcsolták a jeladót és már Bora-Bora szigetén, Francia Polinéziában vannak és ott áztatják a lábukat, amíg mi itthon a hóban botorkálunk munkába menet.