Látogatási tilalmat rendeltek el a Debreceni Egyetem Klinikai Központjában
A Debreceni Egyetem Klinikai Központjának több betegellátó egyégében is teljeskörű látogatási tilalmat vezetnek be szombattól. A rendelkezés január 18-tól visszavonásig érvényes. A maszkviselés továbbra is kötelező a Klinikai Központ valamennyi betegellátó és diagnosztikai egységében.