Pósán László

Februárban lesz a nagy debreceni tüntetés, de Pósán Lászlót már most látomások gyötrik

Tüntetést szervez Debrecenben február 1-jére a Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület – MIAKÖ és a Bruti-féle Tiszta Tisza Sziget az akkumulátoripar térhódítása ellen, a kínai befolyással szemben, valamint az engedélyező és ellenőrző hatóságok megerősítése és jogkövető magatartása mellett.

Debrecen, lakótelep, panel házak, lakások

Indul a Főnix Lakásprogram pályázata az ingatlantulajdonos és ingatlanfejlesztő vállalkozások számára

A Debrecen közgyűlése által 2024 áprilisban útjára indított Főnix Lakásprogram egyedülálló hazánkban – jelentette ki hétfői tájékoztatóján Papp Viktor fideszes önkormányzati képviselő.

Vonatok indulása a debreceni Nagyállomáson

K. anyád, Lázár János: a Cívis InterRégió csak Szajolig jutott ma

Vasárnap a Nyugati pályaudvarról 16:25-kor Nyíregyházára indult Cívis InterRégió csak Szajol állomásig közlekedett, mert a vonat az állomásról engedély nélkül indult el, és mintegy 20 méterrel meghaladta a számára továbbhaladást tiltó jelzőt – közölte a Mávinform.

Esővízgyűjtő Papp László CATL

Így szívatta meg a lakosságot Debrecen akkumulátorgyár-párti vezetése: “Minek mentek oda?”

A Mikepércsi Anyák Facebook-oldalán megjelent írás szerint a debreceni Future of Debrecen mozgalom, amelyet a környezetvédelemért is felelős Balázs Ákos alpolgármester indított el, többek között arra hívja fel a figyelmet, hogy egy lakossági kémény húsz kilométeres körzetben is szennyezheti a környezetét.