Az akkumulátorgyártás környezeti kockázatairól rendeznek konferenciát Debrecenben
Az MTA DAB Erdészeti, Természetvédelmi és Vadgazdálkodási Munkabizottsága 2025. január 24-én, pénteken 14 órától várja az érdeklődőket egy beszélgetésre, amelynek középpontjában a Debrecenben tervezett akkumulátorgyártás áll.