Véget ért az ökumenikus imahét Debrecenben
Vasárnap este a Debreceni Református Nagytemplom adott otthont az Ökumenikus Imahét záró alkalmának, ahol Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspökének apostoli köszöntését követően Komlósi Sándor baptista lelkipásztor igeolvasását, Palánki Ferenc római katolikus püspök előimáját hallgathatták meg az egybegyűltek.