Újabb Élet Mentő pont létesült Debrecenben
Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala, valamint a Debreceni Közterület Felügyelet munkatársai közül összesen 202-en végezték el azt az életmentő tanfolyamot, amely az egyik feltétele volt annak, hogy a hivatal is Élet Mentő Ponttá váljon.