Navracsics lepacsizott a “főispánnal”: a debreceni beruházások nem károsíthatják a környezetet

A Debrecenbe betelepülő cégek, ipari beruházások semmilyen formában nem károsíthatják a környezetet, a városban és környékén mindenki biztonságban van – mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden, miután megtekintette a hajdú-bihari kormányhivatal laboratóriumi osztályának új műszerparkját.