Nem kellett az édességadomány egyes hajdú-bihari önkormányzatoknak – mutatjuk, hol kapnak belőle a rászorulók

Közel 10 millió forintos gigaadományt juttatott el egy cég a debreceni Tündérkör Alapítványhoz. Az édességet tartalmazó csomagokat a napokban adják át környékbeli rászoruló családoknak.

Tasó László és Orbán VIktor

Tasó László: 2 millió adag ételt osztunk ki évente, mégsem rakja oda senki a “Miniszterelnök” fotóját

A szociális segítségnyújtás kiemelt szerepet kapott Tasó László országgyűlési képviselő választókerületében, ahol immár 2016 óta minden hétköznap egy tál melegételt biztosítanak a 18 éven felüli magyar állampolgároknak, függetlenül anyagi helyzetüktől – derül ki a fideszes képviselő Facebook-posztjából.

Neves professzorokat is beszervezett Debrecen vezetése: ők figyelik majd a Környezeti Ellenőrző Rendszert

A Környezeti Ellenőrző Rendszer 16 komplex mérőállomásból és 2 felszíni víz vizsgáló állomásból áll, mely egy egységes, területileg az egész városra kiterjedő, összefüggő rendszert alkot és a nap 24 órájában, a hét minden napján adatokat szolgáltat a környezetünkről. Ez a Környezeti Ellenőrző Rendszer garantálja a debreceniek biztonságát – közölte a debreceni önkormányzat.

Papp Lászlóval örvendeztették meg egy debreceni iskola diákjait

Elindult a jelentkezési időszak a debreceni általános iskolákba a leendő elsősök számára. A szülőknek február 20-ig van lehetőségük kialakítani a jelentkezési sorrendet és benyújtani a szükséges nyomtatványokat az elsőként választott iskolába. A Debreceni Tankerületi Központ fenntartásában működő intézmények körülbelül 1300 új diákot várnak.

11-szer verte át a debreceni bevásárlóközpont önkiszolgáló kasszáját, mire fülön csípték

A vádirat szerint a vádlott 2024. március 7. és május 2. közötti időben 11 alkalommal ment el Debrecenben egy bevásárlóközpontba, és minden alkalommal különféle termékeket tett a kosárba, gyakran ugyanazon termékből többet is.

Felföldi József és Papp László

Idén már nem hívták meg Felföldi Józsefet Debrecen Város Báljába – szerinte ez lehet az oka

Felföldi József debreceni nagyvállalkozó a Facebook-oldalán osztotta meg gondolatait arról, hogy idén nem kapott meghívást Debrecen egyik legfontosabb társasági eseményére, a január 25-én megrendezett városi bálra.

24y busz Debrecen

Öt debreceni buszjárat terelőútvonalon közlekedik vasárnap

2025. február 2-án, vasárnap 12:45-től rendezik meg a DVSC – Nyíregyháza labdarúgó bajnoki mérkőzést a Nagyerdei Stadionban. A mérkőzés zavartalan lebonyolítása érdekében 10:00 és 16:00 óra között a Nagyerdei körút, Pallagi út és Ady Endre út közötti szakaszát lezárják. A lezárás ideje alatt a 16, 22, 22Y, 24 és 24Y-os autóbuszok terelőútvonalon közlekednek.