A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
Augusztus 23., szerda:
M4 Sport
17.45: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Soroksár
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, Liverpool-Hoffenheim
Sport 1
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, FCSB-Sporting
Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, CSZKA Moszkva-Young Boys
Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
10.00: Universiade, Tajpej, toronyugrás, női döntő
11.00: Universiade, Tajpej, vívás
12.00: Universiade, Tajpej, atlétika
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 5. szakasz
Eurosport 2
10.00: Universiade, Tajpej, torna
13.00: Universiade, Tajpej, úszás
Digisport 1
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Cheltenham Town-West Ham United
Digisport 2
18.55: Kézilabda, német Szuperkupa, Löwen-Kiel
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Blackburn-Burnley
Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven
Augusztus 24., csütörtök:
M4 Sport
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
20.00: Labdarúgás, Európa Liga, selejtező, visszavágó, Videoton FC-Partizan Beograd
Sport 1
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
22.30: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem
Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, KalPa Kuopio-Malmö Redhawks
20.30: Röplabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Lengyelország-Szerbia
Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
8.45: Universiade, Tajpej, műugrás, férfi 3 m, döntő
10.45: Universiade, Tajpej, műugrás, női szinkron 3 m, döntő
13.00: Universiade, Tajpej, úszás
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 6. szakasz
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
Eurosport 2
9.45: Universiade, Tajpej, íjászat
11.30: Universiade, Tajpej, atlétika
Digisport 1
1.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven
Digisport 2
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Zürich
Digisport 3
18.55: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Melsungen