Női kézilabda Eb: esélytelen volt a horvátok ellen a magyar válogatott

A magyar női kézilabda-válogatott meglepően simán, 21-18-ra kikapott Horvátországtól az Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, vasárnap Ljubljanában. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A magyarok – akik egyszer sem vezettek … Bővebben: Női kézilabda Eb: esélytelen volt a horvátok ellen a magyar válogatott