Döntetlent játszott itthon a Kisvárdával a DVSC női kézilabdacsapata

Fordulatos, közönségszórakoztató mérkőzésen végül a hazaiaknak meg kellett elégedniük egy ponttal.

DVSC-SCHAEFFLERKISVÁRDA MASTER GOOD SE 2727 (14–12)
Debrecen, 1200 néző. V: Herczeg, Südi
DVSC: Triffa – VARSÁNYI 6, Zamfirescu, Tóvizi 1, Deszpotovics 1, GRIGEL 11 (3), Vantara-Kelemen 3Csere:Oguntoye (kapus), Kovács Anna 1, BULATH 3, Bordás 1, Arany
Edző: Pal Oldrup Jensen
KISVÁRDA: PÁSZTOR B. – BENKO 5 (4), DRAGUT 4, Radojevics 2, Milanovic-Litre 2, HAKUNOVA 5,Avgyekova 3. Csere:Kordowieczka (kapus), A. Klikovac 2, Giualo 3, Rebicová, Orbán A., Morena 1. Edző: Vlatko Djonovics
Az eredmény alakulása. 9. perc: 3–6. 19. p.: 9–8. 22. p.: 11–8. 34. p.: 17–4. 43. p.: 21–17. 46. p.: 21–20. 52. p.:24–23. 58. p.:25–27
Kiállítások: 4, ill. 16 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 4/4

MESTERMÉRLEG
Pal Oldrup Jensen: – Különösen a második félidőben állított bennünket nagy kihívás elé a Kisvárda, és ennek a támadójátékunk révén meg tudtunk felelni. Örülök az egy pontnak, amelyért megharcoltunk.
Vlatko Djonovics: – Nem vagyok elégedett a védekezéssel, a támadással viszont igen, de ez ezen a mérkőzésen nem volt elegendő a győzelemhez. Tudunk ennél jobban is kézilabdázni.