Ezért vonult ki a TEK Ártándra: 17 határrendészt vettek őrizetbe
Minősített vesztegetés gyanújával 17 határrendészt és egy civilt vettek őrizetbe az ártándi határátkelőnél kedd este végrehajtott nagyszabású bűnügyi akciót követően – tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán közleményben az MTI-vel. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess … Bővebben: Ezért vonult ki a TEK Ártándra: 17 határrendészt vettek őrizetbe
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba