Ezért vonult ki a TEK Ártándra: 17 határrendészt vettek őrizetbe

Minősített vesztegetés gyanújával 17 határrendészt és egy civilt vettek őrizetbe az ártándi határátkelőnél kedd este végrehajtott nagyszabású bűnügyi akciót követően – tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán közleményben az MTI-vel. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess … Bővebben: Ezért vonult ki a TEK Ártándra: 17 határrendészt vettek őrizetbe