Balog Zoltán már 2012-ben tudott arról, hogy mi történik a bicskei gyermekotthonban

Az alapvető jogok biztosának AJB-3091/2012. számú jelentése szerint Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere, már 2012-ben kapott jelzést az ombudsmantól a bicskei gyermekotthonban történt visszaélésekről.A botrányt néhány hete feltáró 444.hu szerint az ombudsmani vizsgálat két fő pontot tárt fel: 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb … Bővebben: Balog Zoltán már 2012-ben tudott arról, hogy mi történik a bicskei gyermekotthonban