Szlávik: még emelkedhet a halottak száma, ekkorra várható a tetőzés

A koronavírus elleni vakcinák megjelenése után a lehető leggyorsabban kell beoltani a lakosságot, amihez célszerű oltópontokat felállítani – mondta a Dél-pesti Centrumkórház Országos Hematológiai és Infektológiai Intézetének osztályvezető főorvosa szombaton, az M1-nek nyilatkozva. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb … Bővebben: Szlávik: még emelkedhet a halottak száma, ekkorra várható a tetőzés