Rendkívüli bejelentés: Magyarországon is megjelent a koronavírus
Megvan az első fertőzött, sőt, mindjárt kettő olyan betegünk is van, akit koronavírus fertőzés miatt kellett egészségügyi intézménybe szállítani – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerda kora este a közösségi oldalán, miután részt vett az operatív törzs ülésén a Belügyminisztérium épületében. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, … Bővebben: Rendkívüli bejelentés: Magyarországon is megjelent a koronavírus
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba