Az Apolló mozi műsora 09.29 – 10.05.

Kultúra

Ezeket láthatjuk a jövő héten.

  2016. szeptember 29. (csütörtök)
15:45 Gólyák

(6)

16:00 Idegpálya

(16)

16:15 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

3D
17:30 Bridget Jones babát vár

(16)

18:30 Ernelláék Farkaséknál

(16)

20:00 A hét mesterlövész

(16)

20:15 Mélytengeri pokol

(16)

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

  2016. szeptember 30. (péntek)
15:45 Gólyák

(6)

16:00 Idegpálya

(16)

16:15 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

3D
18:00 Kút

(16)

18:30 Ernelláék Farkaséknál

(16)

20:15 Mélytengeri pokol

(16)

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

  2016. október 1. (szombat)
13:30 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

13:45 Gólyák

(6)

14:15 Ernelláék Farkaséknál

(16)

15:45 Gólyák

(6)

16:00 Idegpálya

(16)

16:15 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

3D
18:00 Kút

(16)

18:30 Ernelláék Farkaséknál

(16)

20:00 A hét mesterlövész

(16)

20:15 Mélytengeri pokol

(16)

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

  2016. október 2. (vasárnap)
13:30 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

13:45 Gólyák

(6)

14:15 Ernelláék Farkaséknál

(16)

15:45 Gólyák

(6)

16:00 Idegpálya

(16)

16:15 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

3D
18:00 Kút

(16)

18:30 Ernelláék Farkaséknál

(16)

20:00 A hét mesterlövész

(16)

20:15 Mélytengeri pokol

(16)

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

  2016. október 3. (hétfő)
15:45 Gólyák

(6)

16:00 Idegpálya

(16)

16:15 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

3D
18:00 Kút

(16)

18:30 Ernelláék Farkaséknál

(16)

20:00 A hét mesterlövész – feliratos

(16)

 

F
20:15 Mélytengeri pokol

(16)

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

  2016. október 4. (kedd)
15:45 Gólyák

(6)

16:00 Idegpálya

(16)

16:15 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

3D
18:00 Kút

(16)

18:30 Ernelláék Farkaséknál

(16)

20:00 A hét mesterlövész

(16)

20:15 Mélytengeri pokol

(16)

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

  2016. október 5. (szerda)
15:45 Gólyák

(6)

16:00 Idegpálya

(16)

16:15 Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

3D
18:00 Kút

(16)

18:30 Ernelláék Farkaséknál

(16)

20:00 A hét mesterlövész

(16)

20:15 Mélytengeri pokol

(16)

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(12)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.