A Cinema City műsora 12.17– 12.23.

Kultúra

Milyen filmeket láthatunk a következő héten a debreceni Cinema City műsorkínálatában?

2015. december 17. (csütörtök)

13:20 Dínó tesó (6)
13:30 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Káosz karácsonyra (12)
Száva – A szív harcosa (6)
13:45 Kémek hídja (12)
14:15 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
14:50 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
15:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
15:30 Dínó tesó (6)
3D
15:45 Káosz karácsonyra (12)
16:00 Hajnali láz (12)
16:20 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
16:45 Kémek hídja (12)
17:15 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
17:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
17:30 A tenger szívében (12)
3D
17:40 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
Szemekbe zárt titkok (16)
18:00 Káosz karácsonyra (12)
18:20 Krampusz (16)
19:10 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
19:30 Kémek hídja (12)
19:50 Hajnali láz (12)
20:00 Szemekbe zárt titkok (16)
A tenger szívében (12)
3D
20:15 Káosz karácsonyra (12)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
20:30 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
Krampusz (16)
22:00 Káosz karácsonyra (12)
22:10 Hajnali láz (12)
22:20 Szemekbe zárt titkok (16)
22:30 Krampusz (16)
A tenger szívében (12)
3D
2015. december 18. (péntek)

10:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Száva – A szív harcosa (6)
10:15 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
10:40 Hajnali láz (12)
11:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
A tenger szívében (12)
3D
11:15 Dínó tesó (6)
3D
11:40 Száva – A szív harcosa (6)
3D
12:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
12:15 A kis herceg (6)
12:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
13:00 Kémek hídja (12)
13:20 Dínó tesó (6)
13:30 Káosz karácsonyra (12)
Száva – A szív harcosa (6)
13:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
14:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
14:30 A tenger szívében (12)
14:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
15:30 Dínó tesó (6)
3D
15:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:45 Káosz karácsonyra (12)
16:00 Hajnali láz (12)
16:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
17:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
17:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
17:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Szemekbe zárt titkok (16)
18:00 Káosz karácsonyra (12)
18:20 Krampusz (16)
18:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
19:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:50 Hajnali láz (12)
20:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
A tenger szívében (12)
3D
20:15 Káosz karácsonyra (12)
20:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
21:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:10 Hajnali láz (12)
22:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:30 Káosz karácsonyra (12)
Krampusz (16)
Szemekbe zárt titkok (16)
0:01 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
0:02 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
0:20 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
2015. december 19. (szombat)

10:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Száva – A szív harcosa (6)
10:15 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
10:40 Hajnali láz (12)
11:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
A tenger szívében (12)
3D
11:15 Dínó tesó (6)
3D
11:30 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
11:40 Száva – A szív harcosa (6)
3D
12:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
12:15 A kis herceg (6)
12:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
13:00 Kémek hídja (12)
13:20 Dínó tesó (6)
13:30 Káosz karácsonyra (12)
Száva – A szív harcosa (6)
13:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
14:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
14:30 A tenger szívében (12)
14:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
15:30 Dínó tesó (6)
3D
15:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:45 Káosz karácsonyra (12)
16:00 Hajnali láz (12)
16:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
17:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
17:10 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
17:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
17:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Szemekbe zárt titkok (16)
18:00 Káosz karácsonyra (12)
18:20 Krampusz (16)
18:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
19:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:50 Hajnali láz (12)
20:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
A tenger szívében (12)
3D
20:15 Káosz karácsonyra (12)
20:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
21:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:10 Hajnali láz (12)
22:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:30 Káosz karácsonyra (12)
Krampusz (16)
Szemekbe zárt titkok (16)
2015. december 20. (vasárnap)

10:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Száva – A szív harcosa (6)
10:15 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
10:40 Hajnali láz (12)
11:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
A tenger szívében (12)
3D
11:15 Dínó tesó (6)
3D
11:30 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
Star Wars: Az ébredő Erő (12)
11:40 Száva – A szív harcosa (6)
3D
12:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
12:15 A kis herceg (6)
12:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
13:00 Kémek hídja (12)
13:20 Dínó tesó (6)
13:30 Káosz karácsonyra (12)
Száva – A szív harcosa (6)
13:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
14:20 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
14:30 A tenger szívében (12)
14:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
15:30 Dínó tesó (6)
3D
15:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:45 Káosz karácsonyra (12)
16:00 Hajnali láz (12)
16:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
17:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
17:10 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
17:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
17:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Szemekbe zárt titkok (16)
18:00 Káosz karácsonyra (12)
18:20 Krampusz (16)
18:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
19:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:50 Hajnali láz (12)
20:00 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
A tenger szívében (12)
3D
20:15 Káosz karácsonyra (12)
20:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
21:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:10 Hajnali láz (12)
22:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:30 Káosz karácsonyra (12)
Krampusz (16)
Szemekbe zárt titkok (16)
2015. december 21. (hétfő)

10:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Száva – A szív harcosa (6)
10:15 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
10:40 Hajnali láz (12)
11:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
A tenger szívében (12)
11:15 Dínó tesó (6)
3D
11:30 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
11:40 Száva – A szív harcosa (6)
3D
12:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
12:15 A kis herceg (6)
12:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
13:00 Kémek hídja (12)
13:20 Dínó tesó (6)
13:30 Káosz karácsonyra (12)
Száva – A szív harcosa (6)
13:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
14:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
14:30 A tenger szívében (12)
14:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
15:30 Dínó tesó (6)
3D
15:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:45 Káosz karácsonyra (12)
16:00 Hajnali láz (12)
16:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
17:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
17:10 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
17:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
17:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
18:00 Káosz karácsonyra (12)
18:15 Szemekbe zárt titkok (16)
18:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
19:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:50 Hajnali láz (12)
20:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
20:15 Káosz karácsonyra (12)
20:30 Krampusz (16)
Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
21:00 A tenger szívében (12)
21:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:10 Hajnali láz (12)
22:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:30 Káosz karácsonyra (12)
Krampusz (16)
2015. december 22. (kedd)

10:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Száva – A szív harcosa (6)
10:15 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
10:40 Hajnali láz (12)
11:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
A tenger szívében (12)
11:15 Dínó tesó (6)
3D
11:30 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
11:40 Száva – A szív harcosa (6)
3D
12:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
12:15 A kis herceg (6)
12:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
13:00 Kémek hídja (12)
13:20 Dínó tesó (6)
13:30 Káosz karácsonyra (12)
Száva – A szív harcosa (6)
13:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
14:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
14:30 A tenger szívében (12)
14:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
15:30 Dínó tesó (6)
3D
15:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:45 Káosz karácsonyra (12)
16:00 Hajnali láz (12)
16:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
17:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
17:10 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
17:20 Száva – A szív harcosa (6)
17:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Szemekbe zárt titkok (16)
18:00 Krampusz (16)
18:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
19:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:50 Hajnali láz (12)
20:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
A tenger szívében (12)
3D
20:15 Káosz karácsonyra (12)
20:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
21:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
21:45 Krampusz (16)
22:10 Hajnali láz (12)
22:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:30 Káosz karácsonyra (12)
Szemekbe zárt titkok (16)
2015. december 23. (szerda)

10:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Száva – A szív harcosa (6)
10:15 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
10:40 Hajnali láz (12)
11:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
A tenger szívében (12)
3D
11:15 Dínó tesó (6)
3D
11:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
11:40 Száva – A szív harcosa (6)
3D
12:00 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
12:15 A kis herceg (6)
12:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
13:00 Kémek hídja (12)
13:20 Dínó tesó (6)
13:30 Káosz karácsonyra (12)
Száva – A szív harcosa (6)
13:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
14:20 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
14:30 A tenger szívében (12)
14:50 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
15:30 Dínó tesó (6)
3D
15:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
15:45 Káosz karácsonyra (12)
16:00 Hajnali láz (12)
16:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
17:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
17:10 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
17:20 Száva – A szív harcosa (6)
3D
17:40 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
Szemekbe zárt titkok (16)
18:00 Káosz karácsonyra (12)
18:20 Krampusz (16)
18:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
19:30 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
19:50 Hajnali láz (12)
20:00 Star Wars: Az ébredő Erő – feliratos (12)
F
A tenger szívében – eredeti nyelven (12)
3D ER
20:15 Káosz karácsonyra (12)
20:30 Krampusz (16)
Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
21:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:10 Hajnali láz (12)
22:20 Star Wars: Az ébredő Erő (12)
3D
22:30 Káosz karácsonyra (12)
Krampusz (16)
Szemekbe zárt titkok (16)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.