A Cinema City műsora 11.19 – 11.25.

Kultúra

Milyen filmeket láthatunk a következő héten a debreceni Cinema City műsorkínálatában?2015. november 19. (csütörtök)
13:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
13:15 Macbeth (16)
13:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
13:40 A kis herceg (6)
14:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
14:30 Libabőr (12)
3D
14:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
15:20 Apák és lányaik (16)
15:30 Blinky Bill – A film (6)
15:40 A tengernél (16)
15:50 A kis herceg (6)
3D
16:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
16:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
16:35 Fekete mise (16)
17:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
17:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
17:45 Az utolsó boszorkányvadász (16)
18:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
18:10 Apák és lányaik (16)
19:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
19:30 Fekete mise (16)
19:50 A kezdő (12)
20:00 Az utolsó boszorkányvadász (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
20:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Mentőexpedíció (12)
3D
20:30 Apák és lányaik (16)
2015. november 20. (péntek)
13:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
13:15 Macbeth (16)
13:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
13:40 A kis herceg (6)
14:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
14:30 Libabőr (12)
14:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
15:20 Apák és lányaik (16)
15:30 Blinky Bill – A film (6)
15:40 A tengernél (16)
15:50 A kis herceg (6)
3D
16:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
16:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
16:35 Fekete mise (16)
17:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
17:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
17:45 Az utolsó boszorkányvadász (16)
18:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
18:10 Apák és lányaik (16)
19:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
19:30 Fekete mise (16)
19:50 A kezdő (12)
20:00 Az utolsó boszorkányvadász (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
20:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Mentőexpedíció (12)
3D
20:30 Apák és lányaik (16)
21:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
22:00 Bíborhegy (18)
007 Spectre – A Fantom visszatér – feliratos (16)
F
22:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Legenda (16)
2015. november 21. (szombat)
10:00 Blinky Bill – A film (6)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
10:10 Libabőr (12)
3D
10:30 Apák és lányaik (16)
10:45 A tengernél (16)
11:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
11:04 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
11:30 Blinky Bill – A film (6)
A kis herceg (6)
3D
12:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
12:15 Pán (12)
3D
13:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
13:15 Macbeth (16)
13:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
13:40 A kis herceg (6)
14:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
14:30 Libabőr (12)
3D
14:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
15:20 Apák és lányaik (16)
15:30 Blinky Bill – A film (6)
15:40 A tengernél (16)
15:50 A kis herceg (6)
3D
16:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
16:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
16:35 Fekete mise (16)
17:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
17:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
17:45 Az utolsó boszorkányvadász (16)
18:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
18:10 Apák és lányaik (16)
19:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
19:30 Fekete mise (16)
19:50 A kezdő (12)
20:00 Az utolsó boszorkányvadász (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
20:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Mentőexpedíció (12)
3D
20:30 Apák és lányaik (16)
21:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
22:00 Bíborhegy (18)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
22:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Legenda (16)
2015. november 22. (vasárnap)

10:00 Blinky Bill – A film (6)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
10:10 Libabőr (12)
10:30 Apák és lányaik (16)
10:45 A tengernél (16)
11:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
11:04 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
11:30 Blinky Bill – A film (6)
A kis herceg (6)
3D
12:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
12:15 Pán (12)
3D
13:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
13:15 Macbeth (16)
13:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
13:40 A kis herceg (6)
14:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
007 Spectre – A Fantom visszatér – feliratos (16)
F
14:30 Libabőr (12)
3D
14:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
15:20 Apák és lányaik (16)
15:30 Blinky Bill – A film (6)
15:40 A tengernél (16)
15:50 A kis herceg (6)
3D
16:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
16:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
16:35 Fekete mise (16)
17:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
17:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
17:45 Az utolsó boszorkányvadász (16)
18:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
18:10 Apák és lányaik (16)
19:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
19:30 Fekete mise (16)
19:50 A kezdő (12)
20:00 Az utolsó boszorkányvadász (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
20:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Mentőexpedíció (12)
3D
20:30 Apák és lányaik (16)
2015. november 23. (hétfő)

13:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
13:15 Macbeth (16)
13:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
13:40 A kis herceg (6)
14:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
14:30 Libabőr (12)
3D
14:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
15:20 Apák és lányaik (16)
15:30 Blinky Bill – A film (6)
15:40 A tengernél (16)
15:50 A kis herceg (6)
3D
16:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
16:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
16:35 Fekete mise (16)
17:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
17:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
17:45 Az utolsó boszorkányvadász (16)
18:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
18:10 Apák és lányaik (16)
19:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
19:30 Fekete mise (16)
19:50 A kezdő (12)
20:00 Az utolsó boszorkányvadász (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
20:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Mentőexpedíció (12)
20:30 Apák és lányaik (16)
2015. november 24. (kedd)

13:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
13:15 Macbeth (16)
13:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
13:40 A kis herceg (6)
14:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
14:30 Libabőr (12)
3D
14:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
15:20 Apák és lányaik (16)
15:30 Blinky Bill – A film (6)
15:40 A tengernél (16)
15:50 A kis herceg (6)
3D
16:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
16:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
16:35 Fekete mise (16)
17:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
17:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
17:45 Az utolsó boszorkányvadász (16)
18:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
18:10 Apák és lányaik (16)
19:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér – feliratos (16)
F
19:30 Fekete mise (16)
19:50 A kezdő (12)
20:00 Az utolsó boszorkányvadász (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
20:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Mentőexpedíció (12)
3D
20:30 Apák és lányaik (16)
2015. november 25. (szerda)

13:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
13:15 Macbeth (16)
13:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
13:40 A kis herceg (6)
14:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
14:30 Libabőr (12)
3D
14:45 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
15:20 Apák és lányaik (16)
15:30 Blinky Bill – A film (6)
15:40 A tengernél (16)
15:50 A kis herceg (6)
3D
16:00 Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
16:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
16:35 Fekete mise (16)
17:00 007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
17:30 Blinky Bill – A film (6)
Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
17:45 Az utolsó boszorkányvadász (16)
18:00 Fák jú Tanár úr 2. (16)
Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó (6)
3D
18:10 Apák és lányaik (16)
19:00 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész – feliratos (16)
F
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
19:30 Fekete mise (16)
19:50 A kezdő (12)
20:00 Az utolsó boszorkányvadász (16)
007 Spectre – A Fantom visszatér (16)
20:15 Az Éhezők Viadala – A kiválasztott befejező rész (16)
3D
Mentőexpedíció (12)
3D
20:30 Apák és lányaik (16)

Jegyárak: teljes árú jegy: 1410 Ft; termenkénti első előadás: 1140 Ft; diák- és gyerekjegy: 1140 Ft. Digitális 3D teljes árú jegy: 1770 Ft (szemüveg nélkül: 1540 Ft); termenkénti első digitális 3D előadás: 1500 Ft

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.