A filippínók nem értik, miért utálják őket Hajdúszoboszlón

A Fülöp-szigetekről és Törökországból érkező vendégmunkások érzik, hogy nem látják őket szívesen Hajdúszoboszlón és Debrecen környékén. Pedig ők csak dolgozni akarnak. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Czeglédi Gyula, … Bővebben: A filippínók nem értik, miért utálják őket Hajdúszoboszlón