“Rémisztő” fotó terjed a Hajdúszoboszlóról Debrecenbe buszoztatott vendégmunkásokról

A Szoboszlón Hallottam nevű Facebook-csoportban osztott meg valaki egy ma reggel készült felvételt, amin emberek látszódnak. A hozzászólók véleménye erősen megoszlik. Egyesek az ország “elárasztásától” rettegnek, mások figyelmeztetik az idegenelleneseket, hogy ezek bizony dolgozó emberek. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 … Bővebben: “Rémisztő” fotó terjed a Hajdúszoboszlóról Debrecenbe buszoztatott vendégmunkásokról