Papp László a németországi CATL-látogatás után: “Nagyon bízom abban, hogy a debreceniek is meg fogják érteni, hogy ez egy haladó technológia”

Egy rövid videót is közzétett a Facebook-oldalán Papp László, Debrecen polgármestere arról, hogy mit tapasztalt a volt NDK-s türingiai Arnstadtban, a CATL németországi gyárában. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Papp László a németországi CATL-látogatás után: “Nagyon bízom abban, hogy a debreceniek is meg fogják érteni, hogy ez egy haladó technológia”