“Fáj a DK-nak, hogy Debrecen fejlődik” – Ismét megvédte a Fidesz a kínai akkumulátorgyárat
Varga Zoltán, a DK debreceni szervezetének elnöke választ kapott a párt közleményére, amelyben azt írják, Papp László polgármester hazudott a debrecenieknek a CATL gyárral kapcsolatban. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News … Bővebben: “Fáj a DK-nak, hogy Debrecen fejlődik” – Ismét megvédte a Fidesz a kínai akkumulátorgyárat
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba