Meglepetés-polgármester osztotta a virágot a Tócóskertben
Kedden is folytatódott az önkormányzat tavaszi virágosztási akciója. Ezúttal a tócóskertiek örülhettek a színes növényeknek és a képviselőknek. Legalábbis Pósán László közösségi bejegyzéséből az derül ki, hogy Orosz Aurélia és Csaholczi Attila mellett felbukkant Papp László, polgármester is. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb … Bővebben: Meglepetés-polgármester osztotta a virágot a Tócóskertben
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba