168 ezren nyugszanak már a Nagyerdő fái alatt. Kilencven éves a debreceni köztemető
Kilencven évvel ezelőtt, 1932-ben nyitották meg a köztemetőt a debreceni Nagyerdőben, az évforduló kapcsán egész éves programsorozatot tartanak a városban – közölték a szervezők a helyszínen, sajtótájékoztatón csütörtökön. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni … Bővebben: 168 ezren nyugszanak már a Nagyerdő fái alatt. Kilencven éves a debreceni köztemető
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba