Varga Zoltán: “Nem a Fidesz győzött, hanem Magyarország vesztett!”
Hajdú-Bihar megye 1. számú országos egyéni választókerületének ellenzéki jelöltje, Kósa Lajos ellenfele szűkszavú üzenetben reagált a választási eredményre: 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A DK háza táján feltűnően … Bővebben: Varga Zoltán: “Nem a Fidesz győzött, hanem Magyarország vesztett!”
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba