“Ez Debrecen!” Óriási Fidesz-buli kezdődött a cívisvárosban

A vártnál simábban hozta egyéni körzetét Kósa Lajos Debrecenben. A Fidesz helyi székházában nagy ünneplés kezdődött. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A buliban az “Ez Debrecen” rigmust skandálták, … Bővebben: “Ez Debrecen!” Óriási Fidesz-buli kezdődött a cívisvárosban