A téglási Salamon Gergő nyerte az októberi ellenzéki előválasztást Hajdú-Bihar megye 3. számú választókerületében, így övé lesz a hálás feladat: megmérkőzhet a Fidesz legerősebb megyei helytartójával, Tasó Lászlóval a tavaszi választáson. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess … Bővebben: “Hűvösre küldjük a hajdú-bihari kiskirályokat” – interjú Salamon Gergő jobbikos összellenzéki képviselőjelölttel
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba