Kinevezték az épülő debreceni BMW-gyár igazgatóját

Az 56 éves Hans-Peter Kemser lesz a Debrecenben épülő új BMW-gyár igazgatója – közölte a vállalat. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Kemser jelenleg, 2015 óta a vállalatcsoport lipcsei … Bővebben: Kinevezték az épülő debreceni BMW-gyár igazgatóját