Az alpolgármester megmutatta, hogy hol tart jelenleg a BMW-gyár területének kialakítása

Barcsa Lajos, Debrecen alpolgármestere közösségi oldalán osztotta meg követőivel, hogy áll a debreceni BMW-gyár építése. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Elmondása szerint az ilyen mértékű beruházások nem csak … Bővebben: Az alpolgármester megmutatta, hogy hol tart jelenleg a BMW-gyár területének kialakítása