Az előválasztás keretében Hajdú-Bihar megye 1-es és 2-es számú, Debrecent lefedő választókerületinek ellenzéki képviselőjelöltjei vitáztak a várost érintő kérdésekről kedden, az erdőspusztai Club Hotelben. A moderátor a Partizán fő arca, Gulyás Márton volt. Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> A legfrissebb hírekért kövess … Bővebben: Folytatnák a BMW-gyár projektet? Mi lesz a Civaquával? Lesz állóháború? Erről vitázott a debreceni ellenzék
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba