A fideszes Koncz Zsófia nyerte a borsodi időközi választást, Orbán már gratulált

Orbán Viktor miniszterelnök a közösségi oldalán gratulált Koncz Zsófiának, aki a Fidesz-KDNP jelöltjeként megnyerte a borsodi időközi országgyűlési választást vasárnap. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! “Gratulálok, Koncz Zsófia! … Bővebben: A fideszes Koncz Zsófia nyerte a borsodi időközi választást, Orbán már gratulált