Újra bevezetik a kijárási és látogatási tilalmat a debreceni idősotthonban
Egyre több a fertőzött Hajdú-Biharban. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Az elmúlt időszakban Hajdú-Bihar megyében diagnosztizált új fertőzések, a megemelkedett esetszám miatt Debrecen önkormányzata 2020. augusztus 14. napjától … Bővebben: Újra bevezetik a kijárási és látogatási tilalmat a debreceni idősotthonban
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba