Béreket emelne és megmentené a Nagyerdőt a debreceni Jobbik-LMP-Momentum szövetség
Egészségesebb, biztonságosabb, szerethetőbb, azaz élhetőbb Debrecent szeretne az LMP-Momentum-Jobbik pártszövetség a választások után – jelentették be a pártok képviselői hétfőn, a helyi városháza előtt tartott sajtótájékoztatón. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google … Bővebben: Béreket emelne és megmentené a Nagyerdőt a debreceni Jobbik-LMP-Momentum szövetség
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba